MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 16606492

nr 1660 6492

Karmstolar

Ett par, NK Nordiska Kompaniet, Tidigt 1900-tal, ryggbricka med reliefdekor, saknar märkning

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 25 november 2024
kl 19:53:36